Depeche Mode: Memento Mori World Tour 2023 w Warszawie!

Zespół ten nie pojawiał się na scenie już od kilku lat i fani powoli zaczynali tracić nadzieję, że jeszcze kiedykolwiek zobaczą swoich ulubieńców podczas koncertów. Jednak Depeche Mode powraca z pełną mocą i w ramach trasy Memento Mori World Tour 2023 odwiedzi również Warszawę.

Dawid Podsiadło: koncert już w sierpniu w Warszawie

Okrągła scena 360° na PGE Narodowym, a w jej centrum on - Dawid Podsiadło prezentujący swoje dotychczasowe dokonania i promujący swój najnowszy, studyjny album Lata Dwudzieste.

Koncerty P!nk i Harry Styles na PGE Narodowy w lipcu 2023 roku!

Wielokrotnie nominowana i nagradzana najważniejszymi statuetkami, które można zdobyć w branży muzycznej, kreująca podczas swoich występów niesamowitą atmosferę i obecna na scenie od ponad 20 lat. P!nk to klasa sama w sobie i z całą pewnością zasłużyła już na miano ikony.

Harry Styles na PGE Narodowym już w lipcu w Warszawie!

Ten młody artysta obecny jest na światowej scenie muzycznej od 2010 roku, a swoją karierę rozpoczął jako członek uwielbianego przez rzesze fanów i fanek zespołu One Direction. Harry Styles kontynuuje swoją trasę koncertową Love On Tour 2023 i w jej ramach pojawi się również w Polsce.

Stare miasto w Warszawie - co warto zobaczyć?

Stolica Polski to prawdziwa gratka dla turystów, dlatego nie zaskakuje fakt, że bez względu na porę roku, mnóstwo osób decyduje się na wybranie w podróż i zwiedzenie tego ciekawego miasta. W Warszawie jest wiele kluczowych punktów, które warto zobaczyć, a Starówka z pewnością należy do tych najważniejszych.

Najpopularniejsze aplikacje warszawskie na telefon

Poruszanie się po stolicy Polski może stanowić spore wyzwanie zarówno dla mieszkańców, jak i dla osób, które pojawiają się w Warszawie przejazdem, na przykład w celu załatwienia ważnych spraw lub po prostu zwiedzenia tego wyjątkowego miasta.

Więcej postów