O nas

Apartment4you powstało z myślą o tych, którzy ponad wszystko cenią sobie wysoką jakość, komfort, jak również bezpieczeństwo. Dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale znamy oczekiwania naszych klientów i dlatego, każdego dnia spotykamy się z wyrazami ich sympatii i zadowolenia.

I nie jest tak tylko dlatego, że oferujemy najlepsze ceny na rynku. Największym atutem Apartment4you jest lokalizacja. Proponujemy Państwu apartamenty do wynajęcia usytuowane w samym centrum Warszawy. Gwarantujemy dogodny dojazd do każdego miejsca w stolicy, a także dostęp do wszystkich atrakcji miasta.

Smakowite śniadania w pobliskim Bistro, a może romantyczna kolacja przy lampce czerwonego wina w przytulnej restauracyjce? Dzięki naszym apartamentom, wszystkie atrakcje miasta są blisko. Jeśli wolisz jadać kolacje w domowym zaciszu, nie musisz się martwić, ponieważ nasze apartamenty do wynajęcia posiadają kompleksowo wyposażoną kuchnię. Możesz samodzielnie przygotować ulubiony posiłek lub skorzystać z atrakcyjnej oferty Room Service i wybrać potrawę z menu najlepszych warszawskich restauracji.

Nasze komfortowe apartamenty w centrum możesz wynająć minimum na jedną dobę. Zostań u nas tak długo jak chcesz, zgodnie z zasadą: im dłuży okres pobytu, tym niższe ceny. W dniu Twojego przyjazdu przekazujemy Ci klucze i od tej pory możesz czuć się w naszych apartamentach, jak u siebie w domu.

Nasza oferta obejmuje apartamenty w centrum Warszawy - dwu oraz trzypokojowe, a także mieszkania typu studio. Każde z nich jest komfortowo i nowocześnie urządzone, tak aby zapewnić Państwu dobre samopoczucie oraz wygodę. Zapewniamy również miły i doskonale wyszkolony personel, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby Państwa pobyt w Warszawie był niezwykle udany.

Nasi goście są dla nas zawsze na I miejscu.

 

Zespół Apartment4you