Rezerwacja bezzwrotna

×

Nie przegap okazji, rezerwując teraz oszczędzasz. Rezerwacja jest bezzwrotna i nie może być zmieniona ani anulowana po zaakceptowaniu.

Warunki płatności: Zostaniesz obciążony całkowitą ceną rezerwacji.

Polityka anulacji: W przypadku anulacji, zmiany bądź niedojazdu zostanie pobrana opłata za całą rezerwację.

Rezerwacja standardowa

×

Warunki płatności: Zapłać w obiekcie - Przedpłata nie jest wymagana.

Polityka anulacji: Rezerwację można bezkosztowo anulować 24 godziny przed przyjazdem do 16-stej czasu lokalnego aby uniknąć obciążenia za pierwszą dobę hotelową.

  • Call us!
  • +48 22 373 26 26
  • +48 510 412 444

Luksusowe apartamenty 3-pokojowe 

Apartamenty Warszawa Stare Miasto...

Wynajem apartamentu będzie dobrą decyzją dla wszystkich tych, którzy chcą zwiedzać miasto bądź uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Nowoczesne wyposażenie zapewnia komfort wypoczynku a jednocześnie stanowi doskonałą oprawę dla zabawy z przyjaciółmi. To także doskonała okazja, by bliżej przyjrzeć się miastu, jako potencjalnemu miejscu do życia.

Lokale usytuowane są w zabytkowych kamienicach bądź budynkach o nowocześniejszej formie. Jedno jest pewne, w każdym z nich można poczuć się jak w domu. Odpoczynek po całym dniu zwiedzania czy koncercie, trwającym do późnych godzin nocnych, nigdzie nie będzie miał tak doskonałej oprawy.

Apartament w Warszawie - dlaczego warto go wynająć?

Pełne wyposażenie każdego z lokali sprawia, iż podróżowanie jest wyjątkowo łatwe, przyjemne i nie wymaga wożenia ze sobą nadmiernej ilości bagażu. Dokładny opis nieruchomości (wyposażenia poszczególnych pomieszczeń czy lokalizacji) umożliwia wybór tej, która spełni nasze wymagania. Zróżnicowana lokalizacja pozwala na zamieszkanie w odpowiedniej części miasta. Ponadto warto zaznaczyć, iż każdy z proponowanych apartamentów znajduje się w okolicy, która obfituje w infrastrukturę oraz blisko przystanków komunikacji miejskiej.

Wypróbuj dzielnicę i sprawdź jej potencjał

Planujesz przeprowadzkę do Warszawy? Aby odpowiedzialnie i w przemyślany sposób podjąć decyzję o zakupie mieszkania w stolicy, warto najpierw poznać wybraną dzielnicę. Wyrobienie sobie własnego zdania o danej części miasta jest możliwe wyłącznie poprzez zamieszkanie tam, chociażby na kilka dni. Nasze apartamenty są najlepszym sposobem na poznanie okolicy. Pozwalają zaznajomić się z dynamiką osiedla, wyposażeniem w niezbędne udogodnienia, poziomem charakterystycznego dla niej zgiełku (bądź jego braku) jak również prestiżem z jakiego słynie. Dzięki temu, podjęcie decyzji o zakupie ewentualnej nieruchomości, będzie znacznie prostsze.

Możliwość rezerwacji apartamentu on-line to gwarancja Twojej wygody. Można tego dokonać o każdej porze i z każdego miejsca. Już dziś zaplanuj swój pobyt w stolicy!