Rowery miejskie, czyli szybkie poruszanie się po stolicy Polski

Przemierzanie ulic Warszawy wcale nie musi być uciążliwe. Wystarczy wypożyczyć rower miejski Veturilo, aby swobodnie omijać korki i najbardziej zatłoczone miejsca stolicy. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w godzinach szczytu. Jednoślady zostały rozmieszczone na ponad 300 stacjach, a pierwsze 20 minut jazdy jest zupełnie darmowe.

Rowery Veturilo dostępne są dla mieszańców oraz turystów odwiedzających Warszawę przez całą dobę, dziewięć miesięcy w roku - od 1 marca do 30 listopada. Stanowiska zlokalizowane są przede wszystkim w Śródmieściu, ale także przy większości stacji metra.

Pojazd można wypożyczyć na trzy sposoby:

  • rejestrując się na stronie www.veturilo.waw.pl i dokonując za jej pośrednictwem opłaty początkowej wynoszącej co najmniej 10 PLN,
  • rejestrując się za pomocą karty kredytowej na terminalu zlokalizowanym w każdym punkcie wypożyczalni rowerów,
  • korzystając z aplikacji mobilnej Nextbike na smartfony i aktywując konto poprzez dokonanie wpłaty co najmniej 10 zł.

Nie musisz oddawać roweru do punktu, z którego został wypożyczony. Możesz zwrócić pojazd w innej dzielnicy. Maksymalny czas jednorazowego użytkowania jednośladu wynosi 12 godzin. Brak zwrotu po tym czasie oznacza karę w wysokości 200 zł. Co ważniejsze w pobliżu naszych apartamentów znajduje się także stacja Veturillo.

Zainteresowały Cię rowery Veturilo? Zapraszamy do Warszawy!

Twoja podróż do stolicy kraju powinna rozpocząć się od rezerwacji noclegu. Co powiesz na jeden z naszych komfortowych apartamentów w ścisłym centrum miasta? Ich największą zaletą jest lokalizacja - do najciekawszych punktów stolicy dotrzesz w kilka minut, wypożyczając rower Veturilo. W pokojach czeka na Ciebie kompleksowe wyposażenie, wysoki standard obsługi oraz wiele praktycznych udogodnień. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, z rodziną, czy w towarzystwie znajomych, dopasujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy szybką i łatwą rezerwację poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej. Noclegi dostępne są już od jednej doby. Zarezerwuj apartament już dziś i poczuj się jak w domu!