Harry Styles na PGE Narodowym już w lipcu w Warszawie!

Ten młody artysta obecny jest na światowej scenie muzycznej od 2010 roku, a swoją karierę rozpoczął jako członek uwielbianego przez rzesze fanów i fanek zespołu One Direction. Harry Styles kontynuuje swoją trasę koncertową Love On Tour 2023 i w jej ramach pojawi się również w Polsce.

Bilety na to wydarzenie, które odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie 2 lipca, dostępne są w sprzedaży od kilku tygodni, a ich pula nieustannie się zmniejsza. Warto już dziś zadbać o wejściówkę na ten wyjątkowy koncert.

Apartament 14 Select - ulica Kolejowa

Harry Styles na PGE Narodowym już w lipcu!

Lipiec w stolicy zapowiada się naprawdę gorąco, a to wszystko dzięki wydarzeniu, które odbędzie się na PGE Narodowym. Miłośnicy muzyki pop już nie mogą się doczekać koncertu Harry’ego Stylesa i możliwości posłuchania na żywo takich hitów jak Sign of the Times, Lights Up, As It Was czy Watermelon Sugar. Wpadające w ucho nuty, intrygująca warstwa liryczna, a przede wszystkim niesamowity wokal to atuty, które wyróżniają tego piosenkarza na tle innych wykonawców. Warto dodać, że od czasu rozstania z One Direction kreuje on swój własny, niepowtarzalny wizerunek sceniczny, przyciągając uwagę niebanalnymi zestawieniami poszczególnych elementów garderoby. Nic dziwnego, że został zauważony przez redaktorów Vogue i jako pierwszy mężczyzna pojawił się na okładce tego kultowego pisma modowego. Jego wielbiciele mogą zaś mieć pewność, że Harry Styles na pewno nie zawiedzie ich na scenie i zapewni pełen emocji występ.

PGE Narodowy - Harry Styles Love On Tour 2023

Już 2 lipca 2023 roku na warszawskim stadionie pojawi się Harry Styles. To młody, nietuzinkowy wokalista, który od początku solowej działalności zdobył już wiele nagród i wyróżnień, w tym te najważniejsze: nagrodę Grammy, cztery statuetki MTV Video Music Awards, a także cztery nagrody BRIT Awards. Wydał do tej pory trzy albumy, z których każdy zebrał znakomite recenzje, a piosenki pochodzące z tych krążków możemy usłyszeć w radiu i telewizji na całym świecie. Już to pokazuje, jak wielkiego formatu gwiazdą jest Harry Styles, dlatego warto skorzystać z okazji i zobaczyć go na scenie w Polsce!

Apartament 25 Select - ulica Kolejowa

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do dokonania rezerwacji w jednym z naszych apartamentów. Dostępne dla wszystkich noclegi w Warszawie w przystępnych cenach! Nasze pokoje są w pełni wyposażone. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to skontaktuj się z Nami.