Koncerty P!nk i Harry Styles na PGE Narodowy w lipcu 2023 roku!

Wielokrotnie nominowana i nagradzana najważniejszymi statuetkami, które można zdobyć w branży muzycznej, kreująca podczas swoich występów niesamowitą atmosferę i obecna na scenie od ponad 20 lat. P!nk to klasa sama w sobie i z całą pewnością zasłużyła już na miano ikony.

Jest uwielbiana przez fanów na całym świecie, którzy znają na pamięć jej najpopularniejsze piosenki, a ponieważ artystka ceni sobie ich zaangażowanie, wyrusza w tym roku w nową trasę i w jej ramach odwiedzi również Polskę. Koncert P!nk: Summer Carnival 2023 odbędzie się podobnie jak ostatnio - w Warszawie, na PGE Narodowym, a data, którą koniecznie należy zapisać w kalendarzu to 16 lipca 2023 roku.

Apartament 03 Select - ulica Kolejowa

P!nk ponownie w Polsce - koncert w lipcu na PGE Narodowym w Warszawie

Oryginalna, przekorna i zawsze stawiająca na swoim. P!nk jest piosenkarką, która doskonale wie czego chce, a jej charakter zaznacza się w każdym wykonywanym utworze. Fani kochają ją za autentyczność oraz to, jak świetnie porusza się na scenie, fundując uczestnikom swoich koncertów niebywałe wręcz emocje. Nic dziwnego, że bilety na wydarzenia z jej udziałem wyprzedają się w rekordowych pulach. Warto więc trzymać rękę na pulsie i już wcześniej zamówić wejściówki, które pozwolą nam wziąć udział w koncercie P!nk: Summer Carnival 2023 na PGE Narodowym. Bilety do sprzedaży ogólnej trafiły już w październiku 2022 roku i nadal można je kupić.

Apartament 16 Select - ulica Kolejowa

Koncert P!nk na PGE Narodowym w lipcu - kup bilet już dziś!

Trzy lata przymusowej przerwy sprawiły, że wokalistka wraca na scenę z nową energią oraz pomysłami i - jak sama powtarza w wywiadach - jest podekscytowana tym, że nareszcie będzie mogła znów prezentować swoje utwory na żywo. Warto więc skorzystać z okazji i wziąć udział w koncercie P!nk, który odbędzie się w Polsce 16 lipca 2023 roku. To jedna z tych rzadkich okazji, podczas których będzie można usłyszeć przeboje z albumów M!ssundaztood, The Truth About Love czy też Hurts 2B Human oraz na własne oczy przekonać się, z jak fenomenalną artystką mamy do czynienia. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów!

Zachęcamy wszystkich do dokonania rezerwacji w jednym z naszych apartamentów w lipcu. Ekskluzywne pokoje położone blisko kluczowych atrakcji turystycznych Warszawy z pełnym wyposażeniem. Zarezerwuj nocleg w Warszawie już teraz. Zapraszamy również do kontkatu aby uzyskać więcej informacji.