Dawid Podsiadło: koncert już w sierpniu w Warszawie

Okrągła scena 360° na PGE Narodowym, a w jej centrum on - Dawid Podsiadło prezentujący swoje dotychczasowe dokonania i promujący swój najnowszy, studyjny album Lata Dwudzieste.

Artysta ten już od początku swojej działalności jest ulubieńcem fanów, dlatego nie zaskakuje fakt, że bilety na warszawski koncert zostały wyprzedane. Miłośnicy już z pewnością nie mogą doczekać się eventu oraz usłyszenia na żywo hitów takich jak Nieznajomy, Małomiasteczkowy czy też To co masz Ty!

Dawid Podsiadło - koncert w Warszawie 28.08.2023

Intrygująca warstwa tekstowa, alternatywne i pop-rockowe brzmienia, a także niesamowita energia bijąca ze sceny to najczęściej wymieniane przez krytyków cechy charakterystyczne występów tego młodego, polskiego piosenkarza. Jego kariera na dobre rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy to Dawid Podsiadło zwyciężył w drugiej edycji programu X-Factor. Już wtedy jurorów oraz widzów przed ekranami telewizorów oczarował swoim głosem oraz charyzmą.

Apartamenty Warszawa

Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, polskich piosenkarzy, a jego płyty rozchodzą się w tysiącach egzemplarzy. Regularnie też zdobywa nominacje do najważniejszych nagród muzycznych w Polsce, m.in. do Fryderyków. Od ostatnich koncertów Dawida minęło już trochę czasu, więc fani zdążyli się już za nim stęsknić, co pokazuje tempo, w jakim rozeszły się bilety na event na PGE Narodowym w Warszawie z jego udziałem.

Wyjazd na koncert Dawida Podsiadło w Warszawie

Końcówka wakacji to idealny moment, aby w sierpniu odwiedzić stolicę i wziąć udział w koncercie Dawida Podsiadło. Pojedynczo lub w grupie, taki wypad należy jednak odpowiednio zaplanować, aby móc cieszyć się nie tylko samym wydarzeniem, ale również komfortowymi warunkami noclegu. Na szczęście w Apartment4you doskonale znamy potrzeby naszych Gości, dlatego przygotowaliśmy komfortowe apartamenty, w których znaleźć można wszystko to, co niezbędne do spędzenia niezapomnianych chwil w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zarezerwowania apartamentu i życzymy przyjemności!

Tanie noclegi w Warszawie