Depeche Mode: Memento Mori World Tour 2023 w Warszawie!

Zespół ten nie pojawiał się na scenie już od kilku lat i fani powoli zaczynali tracić nadzieję, że jeszcze kiedykolwiek zobaczą swoich ulubieńców podczas koncertów. Jednak Depeche Mode powraca z pełną mocą i w ramach trasy Memento Mori World Tour 2023 odwiedzi również Warszawę.

Wydarzenie odbędzie się 2 sierpnia na PGE Narodowym, a bilety w sprzedaży ogólnej są dostępne już od października 2022 roku. Okazja do zobaczenia legendy muzyki elektronicznej oraz alternatywnego rocka może już się nie powtórzyć, więc warto już dziś zaplanować wakacyjny wypad do stolicy!

Depeche Mode: Memento Mori World Tour 2023 - koncert w Warszawie

Fani unikatowych brzmień, którzy wychowywali się na płynących z nadajnika radiowego dźwiękach tworzonych przez Depeche Mode nie mogą przegapić tej okazji. Zespół ten właśnie wyrusza w nową trasę koncertową, przypominając o sobie po kilku latach odpoczynku. Nic dziwnego, że wydarzenie na PGE Narodowym cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a wiele osób po prostu nie może doczekać się już sierpnia.

Ekskluzywne apartamenty w Warszawie

Dla wielu możliwość usłyszenia największych hitów takich jak Enjoy The Silcence, Personal Jesus czy Just Can’t Get Enough to marzenie, które wkrótce może się spełnić. Nie wahaj się więc i już dziś zaplanuj wakacje z uwzględnieniem krótszej lub dłuższej wizyty w stolicy na przełomie lipca i sierpnia, z uwzględnieniem obecności na wydarzeniu na PGE Narodowym.

Koncert Depeche Mode w Warszawie na PGE Narodowym

Zespół Depeche Mode, który pojawi się na PGE Narodowym w środę 2 sierpnia z pewnością dostarczy swoim fanom niezapomnianych, koncertowych wrażeń. Aby w pełni cieszyć się wyjazdem, warto od A-Z zaplanować swój pobyt w stolicy i już teraz zarezerwować nocleg - tym bardziej, że wydarzenie odbędzie się w środku tygodnia. Jedną z najlepszych opcji jest skorzystanie z wygód apartamentu zlokalizowanego niedaleko miejsca, w którym odbędzie się wydarzenie. To rozwiązanie doceniło już wielu naszych gości, więc tym bardziej zapraszamy do skorzystania z oferty Apartment4you!

Noclegi Warszawa